ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Терапевтична стоматологія включає в себе широкий спектр процедур і методів, спрямованих на профілактику і лікування різних захворювань порожнини рота та ясен.

1. Профілактика. Включає профілактичні огляди з метою попередження розвитку захворювань зубів та вчасного виправлення при потребі.Лікарі нашого центру надають поради щодо правильного догляду за порожниною рота та радять саме ті засоби, які потрібні для пацієнта. Навчають гігієні порожнини рота.

2. Лікування карієсу та не каріозних уражень твердих тканин зубів. Проводиться з використанням сучасних матеріалів.

3. Ендодонтичне лікування. Використовуємо сучасний ендодонтичний протокол лікування з подальшим відновленням коронкової частини.В нашому центрі впроваджене ендодонтичне лікування під мікроскопом, що дає можливість рятувати особливо анатомічно складні зуби, видаляти уламки інструментів з каналів.В центрі для збереження зубів використовують процедуру «депофорез гідроокису міді кальцію»

4. Лікування травматичних ушкоджень. Надання допомоги пацієнтам з ушкодженням зубів та м’яких тканин порожнини рота внаслідок травми або нещасного випадку.

5. Реставраційне відновлення. Сучасні високоестетичні матеріали дозволяють лікарю-терапевту відновлювати тканини зуба, змінювати форму зубів і колір та розташування при потребі.

ЕНДОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ

Система кореневих каналів та коренів дуже складна, але це фундамент здорового зуба. Завдяки мікроскопії в ендодонтії наші лікарі намагаються зберегти зуби від подальшого руйнування та видалення.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Дитячий лікар-стоматолог повинен бути не тільки високопрофесійним фахівцем, а психологом, педагогом і актором, терплячою і винахідливою людиною, щоб втілити образ Зубної Феї, якій довіряє маленький пацієнт. Саме такі якості притаманні команді дитячих лікарів ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка».
Сучасне обладнання та матеріали в поєднанні з професійним підходом створять ті умови, від яких будуть задоволені результатом і дітки і їх батьки.

Терапевтичний прийом

- Профілактика карієсу, покриття зубів пастами, що містять кальцій.

- Фторування зубів.

- Герметизація фісур молочних і постійних зубів.

- Лікування карієсу та ускладненого карієсу.

- Закриття несформованих верхівок коренів зубів матеріалом МТА з використанням мікроскопу.

Хірургічний прийом

- Видалення зубів різної складності.

- Корекція вуздечок.

Для якісної діагностики в медичному центрі використовується найсучасніший томограф Hyperion X5 3D2D (Італія) з максимальною HD якістю (воксель 80 мкм) і мінімальною дозою опромінення.

ОРТОДОНТІЯ

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою аномалій зубощелепної системи у будь-якому віці.
Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м’язів при жуванні, що, у свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болю в області шиї, плечового суглоба і спини. Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.
Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров’я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.
Лікарі-ортодонти в нашому медичному центрі запропонують найкраще рішення щодо лікування патологій прикусу.
Види ортодонтичних апаратів:

- Пластинки

- Брекети

- Трейнери та елайнери

ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Хірургічна стоматологія включає в себе широкий спектр процедур, спрямованих на лікування захворювань, дефектів і травм щелепно-лицьової ділянки та порушень прикусу. Серед основних процедур можуть бути видалення зубів (включаючи зуби «мудрості»), апікальна хірургія (хірургічне лікування кореневих каналів), заповнення кісткових дефектів, імплантація зубів з послідуючим протезуванням, корекція аномалій розвитку щелеп перед ортодонтичним лікуванням, а саме: підрізання вуздечок губ і язика, видалення зубів за показаннями.
Хірургічна стоматологія використовує як класичні хірургічні методи, так і сучасні технології, такі як операції з використанням п’єзостому та комп’ютерне планування операцій.

ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Ортопедична стоматологія включає в себе широкий спектр процедур та методів, спрямованих на відновлення функції і форми зубів, щелеп, а також прикусу і жувальної ефективності.

1. Встановлення коронок і мостів: використовуються для відновлення пошкоджених або втрачених зубів.

2. Знімне протезування: часткові або повні зубні протези, нейлонові протези, бюгельне протезування.

3. Протезування на імплантах за допомогою металокераміки або цирконію.

4. Естетична ортопедія спеціалізується на відновленні анатомічного вигляду зубів: це вініри – тонкі пластинки з кераміки або композитних матеріалів, які прикріплюються до передньої поверхні зубів для поліпшення їхнього вигляду. Вініри відновлюють форму, колір, текстуру зубів. Також використовуємо цирконій та Е-max коронки.Лікарі центру допоможуть пацієнтам досягнути бажаного вигляду їхньої посмішки.

ДІАГНОСТИКА

Рентгенологічний кабінет обладнаний найсучаснішим цифровим томографом
Hyperion X5 3D/2D(Італія) з максимальною HD
якістю (воксель 80 мкм) та мінімальною дозою опромінення, радіовізіографом

Контакти та інформація

Номер телефону:

Для запису на прийом

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

Приймальна директора

0 (432) 67 02 28

Адреса:

вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Пн-Пт з 8:00 - 20:00
Сб з 9:00 - 15:00
Нд - вихідний
вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000

Адрес: вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Номер телефону:

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

©2024. Всі права захищені ТОВ Обласна стоматологічна поліклініка