Медичний центр ТОВ

"Обласна стоматологічна поліклініка"

Актуальна інформація

BEYOND® Polus® Advanced

Ultra Whitening Accelerator

визнаний як найбезпечніший та найефективніший спосіб відбілювання зубів.

У середньому, більшість пацієнтів можуть очікувати покращення на 5-8 відтінків після одного візиту.

Поговоріть з вашим стоматологом про можливості відбілювання вже сьогодні!

Понад 2,500,000 посмішок відбілено по всьому світу

З 1960 року цей стоматологічний заклад дбає про здоров'я пацієнтів

Ласкаво запрошуємо до нашої клініки, де ваше здоровʼя - наш пріоритет.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, від профілактики до складних лікувань, застосовуючи сучасні технології та матеріали. Довірте своє здоровʼя професіоналам і насолоджуйтеся яскравою посмішкою кожен день!

Наші послуги

Терапевтична

стоматологія

Терапевтична стоматологія включає в себе широкий спектр процедур і методів, спрямованих на профілактику і лікування різних захворювань порожнини рота та ясен.

Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою аномалій зубощелепної системи у будь-якому віці.

Дитяча

стоматологія

Дитячий лікар-стоматолог повинен бути не тільки високопрофесійним фахівцем, а психологом, педагогом і актором, терплячою і винахідливою людиною, щоб втілити образ Зубної Феї, якій довіряє маленький пацієнт.

Хірургічна

стоматологія та імплантація

Хірургічна стоматологія включає в себе широкий спектр процедур, спрямованих на лікування захворювань, дефектів і травм щелепно-лицьової ділянки та порушень прикусу.

Ендодонтичне лікування

Система кореневих каналів та коренів дуже складна, але це фундамент здорового зуба. Завдяки мікроскопії в ендодонтії наші лікарі намагаються зберегти зуби від подальшого руйнування та видалення.

Ортопедична

стоматологія

Ортопедична стоматологія включає в себе широкий спектр процедур та методів, спрямованих на відновлення функції і форми зубів, щелеп, а також прикусу і жувальної ефективності.

Наша команда

Люля Ігор Іванович – Заслужений лікар України, голова обласного осередку Асоціації стоматологів України, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню (2005 р.), вищою нагородою Товариства Червоного Хреста України «Почесна відзнака» (2011 р.), почесною відзнакою Асоціації стоматологів України «Орден Святої Аполонії» (2019 р.), медичний директор ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка», лікар вищої категорії.

Соколова Анна Ігорівна – директор ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка», генеральний директор ТОВ «Регіональний медичний стоматологічний центр», магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», лікар вищої категорії.

Ми дбаємо про безпеку наших пацієнтів

У нашому закладі приділяється велика увага дезінфекції, достерилізаційному очищенню та стерилізації інструментарію. Кожен стоматологічний інструмент, який контактує з ротовою порожниною пацієнта, проходить усі вищевказані етапи обробки. Після дезінфекції та передстерилізаційного очищення інструмент запаковують у пакети для стерилізації й обробляють у автоклаві нового покоління Europa B EVO 24. На кожній упаковці є індикатор, який вказує на те, що інструмент пройшов стерилізацію, додатково автоклав дає роздруківку процесу обробки. Таким чином, пацієнт може бути впевнений у безпечності надання стоматологічної допомоги.

Нам довіряють

Контакти та інформація

Номер телефону:

Для запису на прийом

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

Приймальна директора

0 (432) 67 02 28

Адреса:

вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Пн-Пт з 8:00 - 20:00
Сб з 9:00 - 15:00
Нд - вихідний
вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000

Адрес: вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Номер телефону:

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

©2024. Всі права захищені ТОВ Обласна стоматологічна поліклініка