Про нас

Серед багатьох медичних стоматологічних закладів області товариство з обмеженою відповідальністю «Обласна стоматологічна поліклініка» займає особливе місце. З 1960 року цей стоматологічний заклад дбає про здоров'я жителів Вінницької області, надаючи якісну спеціалізовану амбулаторно- поліклінічну допомогу. Водночас - це осередок підготовки висококваліфікованих стоматологів в заочній інтернатурі, а також стажування медичних фахівців даного профілю з усього регіону. Найбільшим підрозділом поліклініки є товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональний медичний стоматологічний центр».

Лікарі поліклініки працюють у сфері терапевтичної, пародонтологічної, хірургічної, ортопедичної, ортодонтичної та дитячої стоматології. У практику роботи постійно впроваджуються інноваційні методи лікування з використанням найпередовіших матеріалів і техніки.Кабінети поліклініки оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє на високому рівні і безболісно надавати усі види стоматологічних послуг. Рентгенологічний кабінет обладнаний найсучаснішим томографом Hyperion X5 (Італія), а також радіовізіографом для цифрової рентгенографії.Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму повністю виключає ризик інфікування вірусним гепатитом, туберкульозом, ВІЛ та СНІДом. Персоналом поліклініки неухильно виконуються додаткові заходи безпеки при наданні стоматологічної допомоги, які мінімізують ризики захворювання для пацієнтів і медперсоналу (використання одноразових халатів, шапочок, респіраторів, хірургічних масок, захисних окулярів, щитків, дотримання принципів соціального дистанціювання, дезінфекція поверхонь та приміщень після кожного пацієнта).Досягнення медичного закладу в професії відзначені численними нагородами: міжнародною відзнакою «The ENTERPRISE of the YEAR» («Підприємство року») від Міжнародної рейтингової асоціації «Standard Chartered Rating» GmUH (Німеччина) 2014-2020рр., від Асамблеї ділових кіл України, дипломами всеукраїнських програм «Золоті руки України», «Флагман сучасної медицини», «Зірка якості», «Підприємство року».В Міжрегіональному конкурсі "Бізнес-еліта Поділля" останні пʼять років поліклініка незмінно отримує дипломи у найвищих номінаціях - "ВЕРШИНА ЛІДЕРСТВА" і "КОМПАНІЯ ЛІДЕР".За 2020-2021 рр. обласна стоматологічна поліклініка в Національному рейтингу якості товарів і послуг визнана кращим підприємством України 2020 р., а за висновком Національного бізнес-рейтингу – лідером галузі в медичній сфері.

В стоматологічній поліклініці працюють справжні професіонали, які допоможуть без болю і якісно отримати необхідне лікування.Успіхи та досягнення ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка» нерозривно пов’язані з діяльністю директора, Заслуженого лікаря України Ігоря Івановича Люлі, який доклав багато зусиль для того, щоб лікування в поліклініці було сучасним і професійним та відповідало світовим стандартам.

Контакти та інформація

Номер телефону:

Для запису на прийом

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

Приймальна директора

0 (432) 67 02 28

Адреса:

вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Пн-Пт з 8:00 - 20:00
Сб з 9:00 - 15:00
Нд - вихідний
вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000

Адрес: вулиця Грушевського, 16, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21050

Номер телефону:

+380 (50) 888 81 25

0 (432) 67 27 41

©2024. Всі права захищені ТОВ Обласна стоматологічна поліклініка